Pzt – Cum 9:00 – 18:00
Cts & Paz Kapalı
0850 811 39 32
Zuhuratbaba Mah. Şükrançiftliği Sk.
berna çil hakkında

Ben Kimim?

Sürmeneli anne ve Karabüklü babanın yöresel tabirle kıvırcık kızı olarak 1976’da Zonguldak’ta doğdum. Ruhumda hep Karadeniz’in koca koca dalgalarıyla ve hayatın birçok cilveleriyle sağlığın bir bütünsel yaklaşım olduğunu kanıksayarak Diyetisyen olmayı hedefledim. Ve 1998 yılında Hacettepe Üniversitesinden mezun oldum.

Biz beslenmenin önemini anlatmaya çalıştığımız yıllarda herkes ilaçlara o kadar sarılmıştı ki, beslenmenin koruyucu, önleyici, temel tedavi olduğunu bilmeyenler çoktu. Sağlığın da sağlıksızlığın da temeli beslenme ve besinlerdeki doz olduğunu nihayet bugünlerde herkes anladı.

Üniversiteden mezun olduktan sonra bir catering şirketi ile çalışma hayatına merhaba dedim. Babamla kurduğumuz catering şirketinde ilkemiz “kendi çocuklarıma yediremeyeceğim hiçbir besini servis etmem” idi, bu her zaman hayat felsefem olmuştur. Beslenme hayatımızın en vazgeçilmez içgüdüsü ve sosyalleşme aracıdır. Hastalanmadan önce beslenme ne kadar önemliyse, hastalıklarda beslenme ve sonrasındaki koruyucu sağlık hizmeti olarak beslenme kontrolü de çok önemlidir.

Geçmişten bugüne çalıştığım yerler

Meslek hayatıma Kocaeli de başlamış olsam da evlenerek İstanbul’a geldim ve

 • 2003

  Yaşam Hastanesi

 • 2004

  Eurest Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. Memorial Hastanesi

 • 2006

  Eurest Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. Kalite Departmanı

 • 2008

  Hayat Hastaneler Grubu

 • 2008

  Hayat Hastaneler Grubu Diyaliz Merkezleri

 • 2012

  Acıbadem Aile Hastanesi

 • 2016

  Medistate Kavacık Hastanesi

Böylece mesleğimizin toplu beslenme alanından, klinik, poliklinik alanlarının tamamında tecrübe sahibi oldum.

Her zaman toplum sağlığını iyileştirme algısıyla hareket ederek, multidisipliner yaklaşımlarla hasta ve danışanlarıma yardımcı olmaya çalıştım. Ancak meslekte olgunlaştığında insan her şeyin teorik ile olmadığını ve psikilojinin beslenme şeklinde ne kadar önemli olduğunu da tecrübe ediyor.

Bu anlamda da almış olduğum eğitimler ve bilgiler ile hayatın temeli beslenme ihtiyacının kontrolü, sağlıklı toplumlar için gönülden emek vermeye ve yardımcı olmaya çalışıyorum.

Sağlıklı beslenmek için bana ulaşabilirsiniz.